[Rozmiar: 27245 bajtów]

O F E R T A:


Profesjonalny konsulting dla firm motoryzacyjnych
Oferta skierowana jest głównie do Importerów oraz Dealerów samochodowych; Oferujemy profesjonalny coaching, szkolenia dla handlowców i kadry zarządzającej, szkolenia techniczne, audyty, indywidualne programy naprawcze, wdrażanie programów rozwoju, przygotowanie i uruchomienie w sieciach dealerskich programów sprzedaży samochodów używanych zgodnie ze standardami producenta.


Samochody używane - import
Oferta sprzedaży samochodów używanych, które jeszcze nie zostały zarejestrowane na terytorium RP. Oferta skierowana jest głównie do Klientów, którzy zajmują się sprzedażą bezpośrednią aut używanych np.: sieci dealerskie, komisy samochodowe, centra sprzedaży aut używanych, niezależni importerzy etc. Ceny transakcyjne poszczególnych pojazdów ustalane są indywidualnie, w zależności od specyfiki zamówienia, ilości aut itp. Minimalne zamówienie to 8 pojazdów.


Oferta sprzedaży samochodów używanych - kraj
Tu znajdziecie Państwo ofertę samochodów używanych, które są zarejestrowane w Polsce. Najczęściej są to pojazdy od dłuższego czasu poruszające się po naszych drogach, pochodzące zarówno z rynku krajowego jak i z importu. Zazwyczaj są one przyjęte w rozliczenie bądź kupione od Naszych Klientów; bywają również nasze samochody firmowe czy też auta naszych zaprzyjaźnionych firm / osób, które za naszym pośrednictwem chcą je sprzedać.


Zlecenie - zamówienie na samochód używany
Ile razy zdarzyło się Wam, że znaleziony w ogłoszeniu piękny samochód okazywał się kompletną ruiną, stwarzającą zagrożenie na drodze? Ile też razy bywało, że umówiliście się ze sprzedającym na oględziny auta a po przyjeździe na miejsce samochodu już nie było, bo "właśnie został sprzedany"? Zmarnowany czas, pieniądze, nerwy...
Wszystko zaczęło się kilka lat temu. Jak to zwykle bywa w takich sytuacjach - od przypadku. Znajomy poprosił o pomoc w znalezieniu używanego auta. Miał określoną sumę pieniędzy, orientacyjnie sprecyzowane wymagania i ... brak doświadczenia oraz czasu na poszukiwania. Po kilku dniach jeździł już swoim nowym - używanym samochodem (jeździ nim do dziś). Zadowolony, pochwalił się swoim znajomym, ci kolejnym i tak od zlecenia do zlecenia, pojawiły się następne "zamówienia".
Dziś możemy poszczycić się liczbą kilkuset aut, które znaleźliśmy dla Naszych Klientów. Od popularnego niegdyś Malucha czy Trabanta, poprzez auta klasy średniej, wyższej, auta sportowe a skończywszy na luksusowych limuzynach czy samochodach terenowych. Auta roczne, dwuletnie, ale też i "nastolatki" a nawet starsze. Nie boimy się wyzwań i gotowi jesteśmy się ich podjąć!


Pośrednictwo przy zakupie i sprzedaży samochodów używanych
Zamierzacie Państwo kupić auto używane. Podjęliście decyzję i wybieracie się obejrzeć samochód oraz załatwić formalności związane z zakupem. Boicie się jednak nieuczciwego sprzedającego, nie potraficie sami zweryfikować stanu technicznego auta, nie macie doświadczenia w kupowaniu samochodów, nie macie czym dojechać, nie macie z kim jechać...
Chętnie będziemy Wam towarzyszyć. Obejrzymy auto, sprawdzimy jego stan techniczny, zweryfikujemy dokumenty pojazdu, przewieziemy auto jeśli będzie taka konieczność. Pomożemy załatwić formalności w urzędach, bankach, firmach leasingowych.


Ekspertyzy, oceny stanu technicznego pojazdów
Profesjonalne oceny stanu technicznego samochodów używanych, przeprowadzane przez Certyfikowanych Rzeczoznawców Technik Motoryzacyjnych, wyceny wartości samochodów używanych, oceny techniczne i opinie z zakresu techniki motoryzacyjnej, ruchu drogowego i wypadków drogowych.


Tłumaczenia - specjalistyczna dokumentacja techniczna
polski -> rosyjski, rosyjski -> polski,
polski -> angielski, angielski -> polski
polski -> niemiecki, niemiecki -> polski


Powrót